Vstupné dobrovolné

Jsme amatérským loutkovým divadlem. Neznamená to že jsme něco míň jak profesionální divadla, ale že provozujeme toto divadlo z libosti a o svém volném čase. Nemáme sice takové finanční možnosti a ani prostory jako mají profesionálové, ale nemyslíme si, že by se tato skutečnost nějak výrazně promítala do kvality her a nebo našeho nadšení pro věc.

 


To, že nás toto divadlo neživí a jak jedni z mála máme skvělá salesiánská ochranná křídla, nám umožňuje hrát za dobrovolné vstupné. Výši tohoto vstupného ponecháváme na zvážení Vás diváků. Někdo může dát více a někdo méně – dle své finanční situace.
Co se tedy s těmito penězi děje? Za tyto peníze je hrazen veškerý materiál potřebný pro tvorbu scény, loutek, osvětlení, ozvučení apod. Pokud chce mít někdo z Vás lepší představu o tom kolik co stojí, tak zajděte do galanterie či papírnictví a poptejte se kolik stojí metr látky, nitě, papír, lepidlo, barvy apod. Nemluvím ani o tom, že spousta dílů pro divadlo je ze dřeva či kovu. Snažíme se kromě investic do výprav k jednotlivým hrám, také investovat do rozvoje, abychom pro Vás mohli připravovat zajímavější a poutavější představení. Tak jsme si pořídili například světelný a zvukový park či nechali si vyrobit od řezbáře loutky (zatím tedy tři kusy jelikož jde o hodně finančně náročnou záležitost).
Jsme potěšeni Vaší přízní a hnacím motorem je nám úsměv a spokojenost našich diváků (všech věkových kategorií). Výše uvedené nechť je Vám pak vodítkem při přemýšlení – kolik je to vstupné dobrovolné.

Facebook Twitter Email

Post Navigation